E-mail

Heslo Skry


Alebo sa prihláste cez :


Facebook login


Google login

Zabudli ste heslo?

x

Meno

Priezvisko

Email

Heslo Zobraz

Heslo na overenie

Zabudli ste heslo? Zadajte Vašu e-mailovú adresu.
Pošleme Vám odkaz na vygenerovanie nového hesla.

Späť na prihlásenie

x

2018 12
NOV

AKO SOM  SA ZAMILOVALA

AKO SOM SA ZAMILOVALA

  • 12 NOV, 2018
  • miestna Luca

Rada sa ich dotýkam, testujem, skúšam ako pôsobia na telo. Roky som bola verná bavlneným úpletom...ale poznáte to (je to ako s chlapmi), stále človek hľadá, vymýšľa, proste chce niečo viac...lebo čo ak niekde je niečo „viac“ ;)

Chcela som vyskúšať niečo s podobnými vlastnosťami, akurát o niečo viac „luxusnejšie“ na dotyk a na pohľad. Niečo čo pripomína hodváb.

...a tak som sa zoznámila s MODALOM

AKÝ JE?

  • jemný, hladký, príjemný.
  • na dotyk trochu chladnejší. Na telo pôsobí rozprávkovo.
  • luxusný ako hodváb, ale teplý ako bavlna.
  • vzdušný, skvelo odvádza pot. Je veľmi obľúbený ako prímes do spodného prádla.
  • praktický a úžasný na údržbu. Čo sa prania týka, žiaden strach! Znesie práčku na 40°C i na 60°C. Dokáže veľmi rýchlo vyschnúť! Čo sa žehlenia týka, vždy sa vieme dohodnúť ;)
  • POZOR! Žiadne zrážanie!

Neprederie sa! NEVYŤAHUJE SA! Zbohom vyťahané lakte!  Na rozdiel od bavlny zostáva stálo-farebný! Neprichádza časom o šarm.

ODKIAĽ JE?

Modal je prírodný materiál,  druh viskózy. Jedná sa o prírodné vlákna vyrobené zo stopercentnej celulózy, ktorá sa získava z bukového dreva.

ČO Z NEHO?

Pre mňa je modal jednotkou u šiat. Je krásne padavý. Sukne na šatách sú tak pekne splývavé a pritom objemné. Možno sa zdá trošku ťažší,  ale na tele to vôbec nepocítite. Tým, že materiál ma svoj charakteristický  chladný lesk, dá sa nosiť aj do spoločnosti. 

Naše klasik šaty sú tak „do voza aj koča“ k teniskám aj k lodičkám.

Testovali sme ho aj na spoločenské modely (dokonca nejaká zákazka aj na svadobné šaty sa kde tu objavila).Jediná nevýhoda bola (pri tej veľkej spotrebe) váha sukne, ale zas aspoň máte istotu, že tieto šaty len tak ľahko nestratíte ;) Pravdupovediac, nie sú ľahké ako hodváb, ale na tele to nepocítite a pri tanci ten jemný lesk a padavý materiál urobia svoje (stačí len pohupovať bokmi, nohy nechajte oddychovať)

ČÍM MA ROZČUĽUJE!

...samozrejme musí (ako aj každý...chlap) mať aj svoje chyby... :( CENU :(

 Avšak už veľa krát som sa presvedčila, že pokiaľ ma nesklame a stojí za to, nemám strach investovať!klik na: šaty a tričká 

Tak ak chcete vyskúšať materiál, ktorý používajú európsky výrobcovia textilu a spodného prádla ako je Calvin Klein, Pierre Cardin, Emporio Armani či Dolce & Gabbana vyskúšajte modal!

 Hladkosť a lesk tohto materiálu je jednoducho jedinečná!