E-mail

Heslo Skry


Alebo sa prihláste cez :


Facebook login


Google login

Zabudli ste heslo?

x

Meno

Priezvisko

Email

Heslo Zobraz

Heslo na overenie

Zabudli ste heslo? Zadajte Vašu e-mailovú adresu.
Pošleme Vám odkaz na vygenerovanie nového hesla.

Späť na prihlásenie

x

2019 12
JÚL

FESTIVALOVO

FESTIVALOVO

  • 12 JÚL, 2019
  • miestna Luca

Leto prináša dovolenky, slnečné počasie a samozrejme je to aj obdobie plné festivalov...a čo každá chceme na festivale? Zabaviť sa!

Prinášame niekoľko nápadov na festivalové outfity, v ktorých sa budete cítiť dobre a pritom budete vypadať úchvatne ;)

Oversize strih s nápadným vzorom je ako stvorený na letné dni!  Praktické vrecká vám pomôžu odložiť to najdôležitejšie a zaujímavo riešený výstrih na zadnom diely vám zabezpeší komfot počas teplých dní. 

 Dlhá, dlhá a pritom vzdušná! Maxi sukňa opticky a rafinovane predĺži postavu. Praktické vrecká v bokoch nie sú nikdy na škodu a vysoký pás na gumičku zabezpečí komfot nosenia na dlhé roky ;)  Nápadný batoh je praktickým doplnkom.

Šedá asi nikdy neprestane baviť. Je nadčasová a vždy sa dá krásne oživiť doplnkami. Kombinácia teplákovej sukni a voľnej mikiny s maxi rukávmi je nestárnuca, pohodlná a zaujímavá. Krásne sa dá oživiť ľadvinkou s potlačou.Dlhé šaty! Všeobecne využiteľné a super nápadné! Tieto vďaka strihu a nápadne riešenému zadnému dielu. Trupové časti sú podšité, preto sa dajú nosiť aj bez spodného prádla. Strih bez rukávov s nápadným vzorom  a šaty s 3/4 rukávom, na voľný čas i do spoločnosti,  sa stanú vašimi najobľúbenejšími kúskami v šatníku.

Treba myslieť na doplnky! Nápadné náušnice, vďaka ktorým oživíte každý outfit a pohodlné ľadvinky, bez ktorých si festival nebudete vedieť predstaviť

Nakombinujte obľúbené kúsky! Sukňa, ktoré sa dá všestranne využiť, jednoduchý top s plavkoviny a pohodlná softschellová bunda, ktorá bude súčasťou vášho šatníka až do začiatku zimy. Netreba zabúdať na obuv, v ktorej zvládnete celý festival. Jendnoznačne Novesta! 

 

Pekné "festivalovanie" želáme!

Hlavne sa treba cítiť pohodlne, uvoľnene a spokojne.....či už s našimi šatami alebo v hocičom inom.

Príjemnú zábavu želáme!