E-mail

Heslo Skry


Alebo sa prihláste cez :


Facebook login


Google login

Zabudli ste heslo?

x

Meno

Priezvisko

Email

Heslo Zobraz

Heslo na overenie

Zabudli ste heslo? Zadajte Vašu e-mailovú adresu.
Pošleme Vám odkaz na vygenerovanie nového hesla.

Späť na prihlásenie

x

2019 20
JAN

MIESTNE PLESANIE

MIESTNE PLESANIE

  • 20 JAN, 2019
  • miestna Luca

Každý rok prichádza po Vianociach ďalšia príjemná časť roka (aspoň pre dámy :)

PLESOVÁ SEZÓNA.

Aj v tomto roku sme pre vás pripravili limitovanú edíciu spoločenských modelov z našej dielničky.

Opäť sme stavili na pohodlné elastické textílie, zložené prevažne z úpletu z modalu, ktorý vďaka svojim vlastnostiam pôsobí honosne a pritom si zachováva komfortné vlastnosti bavlny.

Stavili sme na jednoduchosť, ktorú môžete krásne oživiť doplnkami. Sústredili sme sa na strihy, ktoré by mali lichotiť akémukoľvek typu postavy. Príjemné farby, moderné motívy a nadčasový dizajn, by mal zaručiť to, že nebudete vlastniť šaty len na „jedno použitie“.

Takže aká môžete byť?

BOTANICKÁ

Florálne vzory oživia. Málokedy používame vzorované materiály, ale tomuto sa nedalo odolať. Sýta krásna zelená farba, výrazná potlač. Sama o sebe je tak zaujímavá, že v kombinácii s jednoduchými topmi tvorí nádherný outfit. My sme kombinovali s klasickou bielou a čiernou. Ak ste odvážnejšia žena, skúste výraznú žltú, kobaltovú modrú, rubínovo červenú...hmm, možno raz keď vyrastiem ;)

sukňa: https://miestni.sk/hladaj?s=botanic

tričká: https://miestni.sk/damske/miestni/damske-dvojvrstvove-tricko-s-vystrihom-bielemiestni/c000007p0003263b000025

MONOCHROMATICKÁ

Tu sme sa našli!  Jednoduché, pohodlné a pritom vďaka doplnkom môžu byť vždy iné a vždy také aké ich chcete. Pokiaľ doma vlastníte výrazné doplnky, je vhodné ísť do šiat, ktoré ich nechajú vyznieť.  Šaty sú o farbe, jednoduchom strihu a príjemnom úpletovom materiály. Pokiaľ ale chcete nechať vyznieť len samú seba, tieto šaty krásne podtrhnú vašu prirodzenú krásu.

https://miestni.sk/damske/miestni/dlhe-modalove-saty-afrodita-s-opaskom-bordove-miestni/c000007p0003280b000025

KLASICKÁ

Princezná? Balerína? Víla? Jednoduché, nežné, krehké. Kombinácia navrstvenej sukne z organzy, ktorá hádže krásne odlesky a jednoduchého trička s lesklého úpletu ja nestarnúca, príjemná a (povedzme si úprimne) trochu „princeznovská“...ale ktorá by aspoň raz nechcela byť princeznou :)

https://miestni.sk/damske/miestni/damska-maxi-sukna-ida-ruzova-miestni/c000007p0003268b000025

https://miestni.sk/miestni/b000025?

VZOROVANÁ

Zaujímavé vzory a náš obľúbený „bezpodprsenkový“ strih. Nemusíte sa báť, vďaka vzoru a podšitej trupovej časti si môžete dopriať voľnosť :). Trupová časť vôbec nepresvitá a je tak pevná, že budete milo prekvapené ako pekne tvarujú postavu (vždy tu je možnosť vziať si nalepovaciu podprsenku). Tento strih sme veľmi, veľmi veľa testovali a nikdy nesklamal! Je rafinovaný a pohodlný. S výrazným vzorom už netreba nad ničím viac rozmýšľať, len tie šaty nechať vyznieť samé o sebe  :)

https://miestni.sk/damske/miestni/dlhe-modalove-saty-afrodita-bieleplameniaky-miestni/c000007p0003278b000025

Tak už len príjemnú zábavu želáme :)