E-mail

Heslo Skry


Alebo sa prihláste cez :


Facebook login


Google login

Zabudli ste heslo?

x

Meno

Priezvisko

Email

Heslo Zobraz

Heslo na overenie

Zabudli ste heslo? Zadajte Vašu e-mailovú adresu.
Pošleme Vám odkaz na vygenerovanie nového hesla.

Späť na prihlásenie

x

2019 30
APR

Výpredaje alebo jarné upratovanie

Výpredaje alebo jarné upratovanie

  • 30 APR, 2019
  • miestna Luca

Určite to poznáte. Začne jar a ako telo, domácnosť tak aj šatník potrebuje upratať...a tak sme sa rozhodli, že jarné upratovanie tentokrát prebehne aj na našej stránke.  Rozhodli sme sa rozlúčiť s niektoými našimi modelmi. Nieže by sme ich nemali radi..len prišiel čas rozlúčiť sa ;)

ZBOHOM model: ASYMETRICKÉ šaty

Úžasné, nadčasové elastické šaty zo splývavého, jemného viskózového úpletu. Materiál je vhodný na každodenné nosenie. Sú vhodné na jar, jeseň a aj zimu (kde sa počíta s vrstvením ;). V chladnejších letných dňoch sa im taktiež potešíte.  Odlišná asymetrická dĺžka dodáva šatám originalitu.  Delenie trupovej a sukňovej časti v páse. Sú jemné a ľahučké. Viskóza je veľmi príjemný materiál na dotyk aj nosenie.

 

DOVIDENIA V NOVOM ŠATE model: PUZDROVÉ  šaty

Vždy milované puzdrové šaty z teplejšieho úpletu. Vďaka hrubšiemu úpletu krásne obopínajú postavu tak, že nevytvárajú obrysy. Sú veľmi obľúbené pre všetky typy postáv. Dajú sa nosiť v každej sezóne. Majú praktické vrecká na prednom diely. Delený strih pekne tvaruje postavu a sú nesmierne praktické. Dobre sa kombinujú s teniskami aj s lodičkami. Tento model sa v žiadnom šatníku nestratí. Sú vhodné na každodenné nosenie. 

 

Ostalo nám skladom pár kúskov a veríme, že vás nimi potešíme :)