E-mail

Heslo Skry


Alebo sa prihláste cez :


Facebook login


Google login

Zabudli ste heslo?

x

Meno

Priezvisko

Email

Heslo Zobraz

Heslo na overenie

Zabudli ste heslo? Zadajte Vašu e-mailovú adresu.
Pošleme Vám odkaz na vygenerovanie nového hesla.

Späť na prihlásenie

x

KOŽENÁ KABELKA AMMYLA (ČIERNA) | AMMYLA

Ammyla

€ 99.00

Dostupnosť: available

Popis produktu :
kožená kabelka Ammyla
Počet:

Radi by sme Vám predstavili nádherné kožené kabelky z dielne Ammyla. Kabelka je vyrobená z prírodnej kože - hladenice, ktorá je farbená v našej dielni. Povrch kabelky je upravovaný prírodnými voskami. Strih kabelky je špeciálne skonštruovaný tak, že pri jej tvorbe nie je použité šitie...ani jeden steh!

Kabelka je spájaná výhradne prostredníctvom nitov. Vnútro kabelky je ponechané bez úpravy, je len nafarbené, čo znamená že má typickú štruktúru rubu kože, čiže s jemnými vláskami.

Prednú stranu kabelky zdobí vyrazené logo Ammyla. Kabelka sa zatvára  kovovým oldskúlovým zapínaním, ktoré je dominantou tašky.

Popruh je odnímateľný a dĺžkovo nastaviteľný prostredníctvom kovovej pracky. Keďže sa jedná o prírodný materiál na koži sa môžu objaviť jemné farebné nerovnosti, vrásky, škrabančeky, ktoré však dávajú kabelke na kráse a autenticite.

ÚDRŽBA: Kožená kabelka si vyžaduje určitú starostlivosť a údržbu. Nemá rada škrabance od nechtov a nešetrné zaobchádzanie, no pokiaľ ju budete pravidelne (v intervale niekoľkých mesiacov) ošetrovať prípravkami na to určenými (na báze vosku), ostane Vám dlho krásna. Farba kože môže časom a vplyvom slnečného žiarenia stmavnúť a kabelka naberie krásnu patinu :)

Tašku dodávame v textilnej taške v ktorej je vhodné kabelku uchovávať aby ste zabránili je poškodeniu.

 

 Rozmer: 20x22cm

Odporúčané produkty