KRYT NA MOBIL DR. AKULA | ONAQUE

SKU
KRYT DR. A | ONAQUE
žiaden
Do konca mája všetky kryty v ZĽAVE -20%
Na sklade
Zostáva len %1
Znížená cena 23,20 € Bežná cena 29,00 €

Dr. Vladimír Akula je špecialistom na Hematologickej a transfúziologickej klinike a pochádza z rumunskej Transylvánie. Jeho obľúbenou farbou je červená, má rád krvavý steak a má rád ľudí, ktorí radi darujú krv.

Všetky kryty, ktoré ponúkame, sú vyrábané na Slovensku, ručne s pomocou unikátnej technológie. Kryt sa vždy vyrába až po prijatí konkrétnej objednávky, čiže váš kryt bol naozaj robený len a len pre vás. Pokrývače sa vyrábajú v Bratislave. Žiadna Čína, žiadne dzeci (ak nerátame tie, ktoré sa nám tu občas motajú pod nohami). Sme šťastní zo všetkých pozitívnych ohlasov, že kryty su nielen krásne, ale naozaj chválite aj vysokú kvalitu! O to nám presne išlo!

Zároveň to znamená že dodacia doba pri tomto produkte je ca. 3-5 pracovných dní!

*Pozor! Kryt sa nesnažte rozbíjať kladivom, nehádžte ho o zem. Je to tiež len vec. Kryt nie je nerozbitný. Kryt chráni telefón pri páde, najlepšie ako vie, čo však neznamená, že si na telefón nemáte dávať pozor. Vo veľkej väčšine prípadov našim krytom ďakujeme, že položia život za drahý telefón.

Každý pád váš kryt môže prasknúť/zlomiť sa. Znamená to, že si svoje poslanie zodpovedne plní a ochránil Váš telefón. Pokiaľ je váš telefón veľmi padavý, odporúčame jednoznačne verziu tough.

Viac informácií
ZnačkaOnaque - kryty na mobil
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:KRYT NA MOBIL DR. AKULA | ONAQUE
Vaše hodnotenie