UNISEX TRIČKO ĽUĎOM JEBE (NAVY) | KUNDY CREW

ZnačkaKundy Crew
SKU
303
žiaden

radikálne tričko Kundy crew

Na sklade
Zostáva len %1
Už od 29,00 €

Na Slovensku čoraz hlasnejšie znie volanie po dvoch zásadných veciach:

1. Schopnosti pomenovať veci pravými menami

2. Tradíciách

My nie sme k hlasu národa hluchí (ako niekto). Preto vám dnes s hrdosťou predstavujeme našu odpoveď: fenomenálne tričko "Ľuďom jebe"!

Vytvorené v úzkej spolupráci so združením radikálneho vyšívania Kundy Crew predstavuje rázny krok do sveta Haute Couture.

Toto odvážne tričko je fantastickým prienikom dvoch vyššie spomínaných fenoménov. No nielen to: tričko "Ľuďom jebe" je zásadná generačná výpoveď (okamžitá). Tričko "Ľuďom jebe" je posolstvo svetu, vidieku i mestu. Preto je mimoriadne vhodné ako darček, ktorý zaručene neostane nepovšimnutý.

Tričko "Ľuďom jebe" môžete hrdo nosiť, vystavovať a byť naň hrdé/ý/í. Ak chcete, môžete ho demonštratívne nosiť na nepríjemné stretnutia, na úrady, do školy, či do práce. Alebo, ak nechcete, môžete si naň obliecť niečo iné - najlepšie iné tričko z produkcie Kompótu. Síce tak nič nahlas nepomenujete pravým menom a tradičným spôsobom, ale aspoň vás bude hriať dobrý pocit. A aj dve tričká na sebe.


PUFF PRINT

Tento produkt sme pre Vás potlačili ručne exkluzívnou technikou 3D reliéfnej serigrafie, prezývanej “Puff Print”, vďaka ktorej je grafika vystúpená nad povrch textilu a poteší tak nielen zrak, ale aj hmat.

*veľkostnú tabuľku nájdete medzi obrázkami

 

Viac informácií
ZnačkaKundy Crew
Farbamodrá
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:UNISEX TRIČKO ĽUĎOM JEBE (NAVY) | KUNDY CREW
Vaše hodnotenie