UNISEX MIKINA SO ZIPSOM MYŠACIA BUNDIČKA | KOLÁČOVÁ

SKU
SKU1100001
žiaden
Originálna tvorba originálnej autorky. Vtipné kúsky z dielne Kristíny Tormovej. Všetky tričká sú vyrábané podľa ručne maľovaného vzoru. Každý kus Koláčového trička tak nesie autorkin originálny výtvarný rukopis.
Vypredané
Zostáva len %1

Slovami autorky: 

Od malička som ju chcela. Myšaciu bundičku. Vždy som si predstavovala, že je na zips a že má kapucňu. A ako vidíte, mala som pravdu. Je na zips a má kapucňu. Myšacia bundička má zázračné outfitové fashion účinky. Keď si ju oblečiete, nevidieť vás. Nie ste, zmiznete, ste neviditeľné (okolo 18:45 potrebujem byť neviditeľná na dennej báze). “Predo mnou vidno, za mnou tma” - to je funkčné oblečenie a nie nepremokavé/neprefúkavé zateplené legíny! Takto sa to robí do psej matere!

“Predo mnou vidno, za mnou tma” je zároveň pekným heslom pre všetky princezné, čo pozerajú pred seba a nie do minulosti. Ja do minulosti pozerám často. Mám tam kvalitné traumy a škaredosti. Ich hojenie ešte pár rokov a terapií potrvrá. Áno, áno, keby som to neteto, tak by som teraz nebola toto, čo som, to je jasné. Áno, isto aj všetko zlé je na niečo. A niekedy aj na niečo dobré. Aj ezo citát s mačiatkom. Mňau. V každom prípade, pri každom oblečení sa do rozprávkovej myšacej budničky hrám, že to funguje a sústredím sa na to, čo vidno. Viete. Akože. A akože musím skonštatovať, že to celkom funguje. V každom prípade je to príjemnejší rozprávkový trik, ako bozkávať žaby. Nebudeme si klamať.

Edukačné okienko: Toto nie je GOTS produkt. Samotná nepotlačená mikina je nositeľkou GOTS certifikátu, potlač GOST certifikát nemá, a tak finálny produkt nemôže byť ako celok GOTS. Píšem to sem, aby ste vedeli, ako to funguje. Táto mikina nie je 100% vyrobená z myší, ako by mohol samotný názov zavádzať. 

  • Strih: UNISEX Medium fit
  • Materiál: 85% organická bavlna a 15% recyklovaný polyester  | 300 g/m²

Veľkostnú tabuľku nájdete medzi obrázkami

*pri niektorých veľkostiach môže byť doba dodania predĺžená

Viac informácií
ZnačkaKoláčová
Farbašedá
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:UNISEX MIKINA SO ZIPSOM MYŠACIA BUNDIČKA | KOLÁČOVÁ
Vaše hodnotenie