UNISEX TRIČKO BIELA VRANA (NATURAL)

SKU
SKU100070
žiaden

Unisex tričko zo 100% organickej bavlny.

Kúpou tohto produktu podporíte projekt

Biela vrana

- ocenenie spoločensky prínosného

 a odvážneho občianskeho činu.

Vypredané
Zostáva len %1

Ako by vyzeral svet, keby sme sa nebáli? Keby mal každý z nás odvahu postaviť sa neprávosti, keby hlas statočných a rovných ľudí zosilnel?

Biela vrana sa každoročne snaží týmto hlasom načúvať a namieriť svetlá reflektorov na ich príbehy. Ocenenie sa udeľuje ako poďakovanie vzácnym ľuďom okolo nás, ktorí sú ochotní brániť pravdu a spravodlivosť, konkrétnym činom preukázali občiansku odvahu, potlačili osobné záujmy v mene verejného prínosu, hodnôt, či princípov a mohli pritom podstúpiť riziko, rôzne príkoria, či zažiť odsúdenie.

Kúpou tohto produktu podporíte projekt Biela vrana - ocenenie spoločensky prínosného a odvážneho občianskeho činu.

Farba: Natural raw

Kvalita: 100 % organická bavlna / 180 g/m2 / GOTS certifikát

Veľkostnú tabuľku nájdete medzi obrázkami

 

GOTS certifikát - záruka ekologickej a etickej výroby

Certifikácia podľa globálneho ekologického štandardu (z anglického Global Organic Textile Standard - GOTS) je celosvetovo uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu, vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. 
 
Certifikát GOTS sleduje prísne kritériá v oblasti šetrnosti k životnému prostrediu a spoločenskej zodpovednosti v celom dodávateľskom reťazci - od pestovania zdrojového materiálu, cez textilné spracovanie vo všetkých jeho fázach, balenie až po distribúciu a potlač. Zaisťuje nielen prísnu kontrolu výroby z ekologického hľadiska, ale aj dodržiavanie etickej stránky výroby v súlade s Fair Trade. Je teda jednoznačnou a najlepšou voľbou, ak človek hľadá kvalitu a transparentnosť vo všetkých aspektoch výroby.

Viac informácií
ZnačkaBiela vrana
Farbabéžová
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:UNISEX TRIČKO BIELA VRANA (NATURAL)
Vaše hodnotenie