VANKÚŠ MOTHER LOVE KLASIK | MELLOW

ZnačkaMellow
SKU
VANKÚŠ MOTHER LOVE KLASIK | MELLOW
žiaden

textilný vankúš Mellow

19,90 €

Vankúš, s dizajnom Mother Love odkazuje na nekonečnú lásku matky k svojmu dieťaťu. Je na ňom zobrazená malá Gerda so svojou veľrybou mamičkou. Vankúš je krásnym doplnkom pre všetky malé aj väčšie detičky a samozrejme pre všetky maminky. Z prednej strany je potlačený ilustráciou na kvalitom bavlnenom saténe a z druhej strany je použitá kvalitná bavlna šedej farby s brúseným povrchom, ktorý jej dáva jemný pocit na dotyk.

Všetky výrobky sú vyrábané vo vlastnej dielni na Slovensku z materiálov, ktoré pochádzajú zo Slovenska a okolitých krajín a všetky používané materiály majú certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje nezávadnosť materiálov aj pre najmenšie deti.

Každý výrobok má visačku, na ktorej sú uvedené informácie o zložení výrobku, inštrukcie pre údržbu a EAN kód, ktorý jedinečne identifikuje výrobok. Na visačke je takisto uvedený názov výrobku. Všetky textilné výrobky MELLOW sú vyrobené z potlačenej látky, môžu sa prať ručne alebo v pračke na jemnom programe a na teplote max. 30°C bez použitia bielidiel. Nemôžu sa sušiť v sušičke a nemôžu sa žehliť.

Výrobky nie sú určené len pre deti, ale aj pre dospelých, ktorým pripomínajú detstvo a možno aj obľúbených hrdinov z rozprávok.

Rozmery: 40 x 40 x 13 cm
Hmotnosť: 350g
Materiál: 100 % bavlna, polyesterové rúno

Viac informácií
Značka Mellow