VANKÚŠ SOVA RUFUS | MELLOW

ZnačkaMellow
SKU
VANKÚŠ SOVA RUFUS | MELLOW
34,90 €

Rufus je, rovnako ako jeho bratranec Cornelius, tajomná sova z magického sveta a spolu s ním sa môžete preniesť do čarovného sveta plného záhad. Rufus vyzerá úplne verne a záleží len na vašej fantázii kam sa spolu vydáte. Vankúš je potlačený z oboch strán.

Všeky výrobky sú vyrábané vo vlastnej dielni na Slovensku z materiálov, ktoré pochádzajú zo Slovenska a okolitých krajín a všetky používané materiály majú certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje nezávadnosť materiálov aj pre najmenšie deti.

Každý výrobok má visačku, na ktorej sú uvedené informácie o zložení výrobku, inštrukcie pre údržbu a EAN kód, ktorý jedinečne identifikuje výrobok. Na visačke je takisto uvedený názov výrobku. Všetky textilné výrobky MELLOW sú vyrobené z potlačenej látky, môžu sa prať ručne alebo v pračke na jemnom programe a na teplote max. 30°C bez použitia bielidiel. Nemôžu sa sušiť v sušičke a nemôžu sa žehliť.

Výrobky nie sú určené len pre deti, ale aj pre dospelých, ktorým pripomínajú detstvo a možno aj obľúbených hrdinov z rozprávok.

Rozmery: 60x30x16 cm
Hmotnosť: 550g
Materiál: 100 % bavlna, polyesterové rúno

Viac informácií
Značka Mellow