Moonlou

Moonlou

Lujza je zakladateľkou moonlou – malej slovenskej značky univerzálnych a originálnych pokrývok hlavy. Prvá myšlienka vznikla v období, kedy kvôli alopécii – autoimunitnému ochoreniu, stratila vlasy.

Hľadala pokrývku hlavy, v ktorej by  sa cítila pohodlne, štýlovo a zároveň aj pekne. Viazala si na hlavu farebné šatky, čo sa stretlo s pozitívnymi reakciami môjho blízkeho okolia i verejnosti. Tieto šatky ale neboli veľmi praktické, a tak začala premýšľať o iných alternatívach.

Príbeh značky sa začal písať v roku 2019, kedy vycestovala na Srí Lanku a  mesačný ozdravný pobyt sa zmenil na 5 mesačné behanie po celom ostrove s batohom plným látok.....

V súčasnosti sa vyrábajú všetky produkty moonlou v lokálnej dielni na Slovensku. Používajú sa kvalitné, prírodné a certifikované látky a vlastné strihy, ktoré osobne testujú. 

moonlou sa stalo módnym doplnkom pre každú príležitosť a zároveň aj funkčnou pomôckou. Moonlou sa šije s láskou a radosťou pre všetky ženy bez ohľadu na vlasy. Portfólio tvoria turbany, čelenky, klobúky a vlasové doplnky s dôrazom na detail a originalitu.

Značka je a aj zostáva jej samej ako aj iným ženám pripomienkou, aby sa prijali také aké sú, s láskou, odvahou a trpezlivosťou. Oslavuje radosť zo života a ženskú krásu v jej prirodzenosti a jednoduchosti. 

21 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Grid Zoznam
 • ČELENKA CLASSIC BAVLNA (BLUEBERRY) | MOONLOU
  -28%
  ČELENKA CLASSIC BAVLNA (BLUEBERRY) | MOONLOU
  Znížená cena 17,90 € Bežná cena 24,90 €
 • 21 položiek

  na stránku
  Nastaviť zostupný smer
  Zobraziť ako Grid Zoznam