DÁMSKE TYLOVÉ DLHÉ ŠATY GRÉTA (ZLATÉ) | MIESTNI

SKU
SKU200230
žiaden

Dámske dlhé tylové šaty. Originálny kúsok, ktorý vynosíte na spoločenské šaty, ale aj počas bežného dňa. Oživí každý outfit. ŠATY SA PREDÁVAJÚ SAMOSTATNE BEZ SPODNÝCH ŠIAT. Tie nájdete u nás, volajú sa Tália.

Sú strihovo jednoduché, ale efektívne. Dajú sa nosiť na našich šatách, na spodné prádlo, na šortky.  Šaty, ktoré sa nestratia v žiadnej skrini.

Vyrobená na Slovensku.

Vyrobila značka  miestni


  • POŠTOVNÉ ZDARMA nad 70 €             
  • VÝMENA A VRÁTENIE 21 dní
  • RÝCHLE DORUČENIE kuriérom, poštou a do zásielkovne

Kód tovaru: SKU200229

Na sklade
Zostáva len %1
Už od 110,00 €

Dámske dlhé šaty s dlhými rukávmi. Sú z jemného tylu, ktorý je pohodlný na pokožke.

Sú dlhé a prispôsobivé. Sú vhodné aj na spoločenské akcie, ale nájdete im uplatnenie aj ako letným šatám. Pohodlný materiál aj na nahé telo.  Sú vhodné aj na slávnostné udalosti, ale určite ich viete využiť aj počas bežného nosenia. Dámske dlhé tylové šaty. Originálny kúsok, ktorý vynosíte na spoločenské šaty, ale aj počas bežného dňa. Oživí každý outfit. Sú strihovo jednoduché, ale efektívne. Dajú sa nosiť na našich šatách, na spodné prádlo, na šortky.  Šaty, ktoré sa nestratia v žiadnej skrini. Tieto šaty sme vyrobili ako príjemný základný kúsok, s ktorým sa dá potom ďalej pracovať. Súčasťpu je tenký opasok, tak sa dajú šaty nosiť "na voľno" alebo zviazané.

ŠATY SA PREDÁVAJÚ SAMOSTATNE BEZ SPODNÝCH ŠIAT. Tie nájdete u nás, volajú sa Tália.


Chcete aby tieto šaty vypadali slávnostnejšie? Skombinujte ich s našimi šatami Tália a unikátnym náhrdelníkom  Jednoducho krásne :)

  

 Pokiaľ chcete dosiahnuť  „wau efekt“  môžete tieto šaty skombinovať s body, popr. v lete pri na dovolenke s plavkami :).

   

Ale viete ich vynosiť na rôzne štýly, na rôzne akcie.....fantázii sa predsa medze nekladú ;) Festival, koncert? Prečo nie :)

 


Materiál: jemný tyl, 100% polyester

Modelka je vysoká 179 cm.


*tento produkt je väčšinou vyrábaný až po prijatí objednávky, dodacia doba je preto 14 pracovných dní!

*nebojte sa opýtať na výrobu na mieru :)


Máte otázky ohľadom vrátenia alebo výmeny tovaru ? Tu nájdete odpovede.

Viac informácií
Farbazlatá
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:DÁMSKE TYLOVÉ DLHÉ ŠATY GRÉTA (ZLATÉ) | MIESTNI
Vaše hodnotenie