KOŽENÁ KABELKA MIDIME NEO (ČIERNA) | AMMYLA

ZnačkaAmmyla
SKU
SKU10002779
žiaden

Originálna a štýlová stredne veľká kabelka z kvalitnej hovädzej kože. Vyrobené na Slovensku.

Vyrobila značka Ammyla


  • POŠTOVNÉ ZDARMA nad 70 €             
  • VÝMENA A VRÁTENIE 21 dní
  • RÝCHLE DORUČENIE kuriérom, poštou a do zásielkovne

Kód tovaru: SKU10002779

Na sklade
98,90 €

Midime je ručne vyrábaná, stredne veľká kabelka z kvalitne hovädzej kože.  Materiál je z vonkajšej strany potiahnutý prírodný voskom, je preto veľmi príjemný na dotyk a dlhšie si zachováva estetické aj funkčné vlastnosti. Z vnútornej strany je kabelka podlepená tenkou kožou, ktorá kabelku spevní. 

Popruh z dvoch vrstiev kože je dĺžkovo upraviteľný, kabelka sa preto dá sa nosiť croos-body alebo aj ako ľadvinka. Vyrobené v limitovanej edícii. 

MidiMe Neo vychádza z obľúbeného strihu MidiMe, ktorý sme upravili a vyladili, aby bol ešte praktickejší a príťažlivejší. Kabelka je oproti svojej predchodkyni trošku väčšia. Spája sa takisto prostredníctvom nitov, avšak tie sú umiestnené v zadnej časti. Šitie je použité iba na popruhy a po obvode kabelky. Popruh je vyrobený z dvoch vrstiev kože (zošitý) a je dĺžkovo nastaviteľný. Vo vnútri sa nachádza jedno malé vrecko na drobnosti.


Rozmery
výška 14cm

šírka 23cm
hĺbka 4cm
popruh: 105cm (s možnosťou predĺženia alebo skrátenia)


Farbená hovädzia koža (hladká)

Farbené usne (semi-anilínové, anilínové) sú prefarbované ponorením do kúpeľa s anilínovým farbivom. Ich povrch je ošetrený slabou vrstvou pigmentu, ktorá ho zjednocuje a nenarušuje ich prírodný vzhľad. Useň ale nie je celkom jednotná po celej svojej ploche, zachováva si čiastočne svoj prírodný charakter a na povrchu môžu byť viditeľné isté nerovnosti. Póry nie sú celkom uzavreté, takže koža dýcha, je príjemná na dotyk a zvyšuje sa príjemný pocit. Tieto usne ponúkajú kombináciu mäkkosti a príjemnosti na dotyk s výhodami vyššej ochrany lícnej strany vďaka nanášanej povrchovej úprave.

Čistenie a údržba

Na údržbu kožených kabeliek vám odporúčame používať iba kvalitné a pre daný typ kože určené prípravky. Pred aplikáciou akéhokoľvek prostriedku na kožu urobte vždy skúšku na menej viditeľnom mieste. Čerstvé škvrny a znečistenie odstraňujte ihneď podľa pokynov pre daný druh kože. Pokiaľ nemôžete odstrániť znečistenie pomocou čistiaceho prípravku, tak kožu nadmerne neodierajte a nepoužívajte iné domáce čističe.


Máte otázky ohľadom vrátenia alebo výmeny tovaru? Tu nájdete odpovede.

Viac informácií
ZnačkaAmmyla
Farbačierna
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:KOŽENÁ KABELKA MIDIME NEO (ČIERNA) | AMMYLA
Vaše hodnotenie