KOŽENÁ KABELKA MINIME (BRANDY HNEDÁ) | AMMYLA

ZnačkaAmmyla
SKU
SKU10002559
žiaden
Originálna a štýlová malá kabelka z kvalitnej kože.
Vyrobené na Slovensku.
Vyrobila značka Ammyla
  • POŠTOVNÉ ZDARMA nad 70 €             
  • VÝMENA A VRÁTENIE 21 dní
  • RÝCHLE DORUČENIE kuriérom, poštou a do zásielkovne

Kód tovaru: SKU10002559
Na sklade
106,90 €

Minime je ručne vyrábaná, malá kabelka z kvalitne hovädzej kože. MiniMe je multifunkčná príručná kabelka/ľadvinka, po odňatí popruhov aj dočasná peňaženka.

Kabelka má kratší popruh, ktorý si viete prehodiť cez ramená, alebo pripnúť na pás.
Je ušitá z kvalitnej hovädzej kože. Zatvára sa kovovým zapínaním na príklopke. Spájaná je výhradne prostredníctvom nitov, bez použitia šitia. Kabelka je takisto po obvode prešitá silným stehom. Popruhy sú vyrobené z dvoch vrstiev kože (zošité). Hrany kabelky ako aj popruhov sú ošetrené farbou na kožu a voskom.  Dá sa nosiť croos-body alebo aj ako ľadvinka. Vnútro kabelky je podlepené tenkou kožou, ktorá je príjemná na dotyk a kabelku navyše spevní. Popruhy sú taktiež vyrobené z dvoch vrstiev kože.


Rozmery:  

výška 11cm
šírka 17,5cm
hĺbka 3cm
popruh cca 105cm (najdlhšie nastavenie)


Máte otázky ohľadom vrátenia alebo výmeny tovaru? Tu nájdete odpovede.


Farbená hovädzia koža (hladká)

Farbené usne (semi-anilínové, anilínové) sú prefarbované ponorením do kúpeľa s anilínovým farbivom. Ich povrch je ošetrený slabou vrstvou pigmentu, ktorá ho zjednocuje a nenarušuje ich prírodný vzhľad. Useň ale nie je celkom jednotná po celej svojej ploche, zachováva si čiastočne svoj prírodný charakter a na povrchu môžu byť viditeľné isté nerovnosti. Póry nie sú celkom uzavreté, takže koža dýcha, je príjemná na dotyk a zvyšuje sa príjemný pocit. Tieto usne ponúkajú kombináciu mäkkosti a príjemnosti na dotyk s výhodami vyššej ochrany lícnej strany vďaka nanášanej povrchovej úprave.

Čistenie a údržba

Na údržbu kožených kabeliek vám odporúčame používať iba kvalitné a pre daný typ kože určené prípravky. Pred aplikáciou akéhokoľvek prostriedku na kožu urobte vždy skúšku na menej viditeľnom mieste. Čerstvé škvrny a znečistenie odstraňujte ihneď podľa pokynov pre daný druh kože. Pokiaľ nemôžete odstrániť znečistenie pomocou čistiaceho prípravku, tak kožu nadmerne neodierajte a nepoužívajte iné domáce čističe.

Viac informácií
ZnačkaAmmyla
Farbapestrofarebná
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:KOŽENÁ KABELKA MINIME (BRANDY HNEDÁ) | AMMYLA
Vaše hodnotenie
podobné produkty