DÁMSKE TRIČKO ODVAHA (ČIERNE) | BIELA VRANA X DANIELA OLEJNÍKOVÁ

SKU
SKU100078
žiaden

Dámske tričko zo 100% organickej bavlny.

Kúpou tohto produktu podporíte projekt

Biela vrana  - ocenenie spoločensky prínosného

 a odvážneho občianskeho činu.

Ilustrácia je od autorky Daniely Olejníkovej.

Vypredané
Zostáva len %1

Ako by vyzeral svet, keby sme sa nebáli? Keby mal každý z nás odvahu postaviť sa neprávosti, keby hlas statočných a rovných ľudí zosilnel?

Biela vrana sa každoročne snaží týmto hlasom načúvať a namieriť svetlá reflektorov na ich príbehy. Ocenenie sa udeľuje ako poďakovanie vzácnym ľuďom okolo nás, ktorí sú ochotní brániť pravdu a spravodlivosť, konkrétnym činom preukázali občiansku odvahu, potlačili osobné záujmy v mene verejného prínosu, hodnôt, či princípov a mohli pritom podstúpiť riziko, rôzne príkoria, či zažiť odsúdenie.

Idea návrhu autorky: Biela vrana sedí nad agorou - symbolom demokracie - a bráni spoločnosť pred zlom zhora. Labyrint okolo výjavu odkazuje na to, že aj zdanlivo priama cesta k demokracii, transparentnosti a spravodlivosti je plná nástrah a zákutí, a na jej prekonanie je potrebná odvaha. Ilustrácia je od autorky Daniely Olejníkovej.

Kúpou tohto produktu podporíte projekt Biela vrana - ocenenie spoločensky prínosného a odvážneho občianskeho činu.

Ilustrácia autorky Daniely Olejníkovej je potlačená kvalitnou sieťotlačou - limitovaná edícia.

Farba: Natural

Kvalita: 100 % organická bavlna / 155 g/m2 / GOTS certifikát

Veľkostnú tabuľku nájdete medzi obrázkami

 

GOTS certifikát - záruka ekologickej a etickej výroby

Certifikácia podľa globálneho ekologického štandardu (z anglického Global Organic Textile Standard - GOTS) je celosvetovo uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu, vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. 
 
Certifikát GOTS sleduje prísne kritériá v oblasti šetrnosti k životnému prostrediu a spoločenskej zodpovednosti v celom dodávateľskom reťazci - od pestovania zdrojového materiálu, cez textilné spracovanie vo všetkých jeho fázach, balenie až po distribúciu a potlač. Zaisťuje nielen prísnu kontrolu výroby z ekologického hľadiska, ale aj dodržiavanie etickej stránky výroby v súlade s Fair Trade. Je teda jednoznačnou a najlepšou voľbou, ak človek hľadá kvalitu a transparentnosť vo všetkých aspektoch výroby.

Viac informácií
ZnačkaBiela vrana
Farbačierna
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:DÁMSKE TRIČKO ODVAHA (ČIERNE) | BIELA VRANA X DANIELA OLEJNÍKOVÁ
Vaše hodnotenie