KOŽENÁ KABELKA MINIME JOY DOODLE | AMMYLA

ZnačkaAmmyla
SKU
SKU10002558
žiaden
Originálna a štýlová malá kabelka z kvalitnej potláčanej kože.
Vyrobené na Slovensku.
Vyrobila značka Ammyla
  • POŠTOVNÉ ZDARMA nad 70 €             
  • VÝMENA A VRÁTENIE 21 dní
  • RÝCHLE DORUČENIE kuriérom, poštou a do zásielkovne

Kód tovaru: SKU10002558
Na sklade
106,90 €

Minime je ručne vyrábaná, malá kabelka z kvalitne hovädzej kože. Materiál je potiahnutý tenkým polyuretánovým filmom (PU - laminovanie), ktorý je príčinou, že táto useň nie je citlivá na vsakovanie tekutín a ľahko sa udržiava. Vďaka tomu je povrch kabelky trvanlivejší a menej náchylný na pretrhnutie. 

Dá sa nosiť croos-body alebo aj ako ľadvinka. Vnútro kabelky je podlepené tenkou kožou, ktorá je príjemná na dotyk a kabelku navyše spevní. Popruhy sú taktiež vyrobené z dvoch vrstiev kože.

Motív Forest z kolekcie Joy je inšpirovaný originálnymi detskými maľbami, ktoré sú následne zdigitalizované a prostredníctvom špeciálnej tlačiarne s vysokým rozlíšením vytlačené priamo na kožu. Je to multifunkčná príručná kabelka/ľadvinka, po odňatí popruhov aj dočasná peňaženka.Popruhy sú vyrobené z dvoch vrstiev kože (zošité spolu). Hrany kabelky ako aj popruhov sú ošetrené farbou na kožu a voskom.


Rozmery:  

výška 11,5cm, šírka 18cm, hĺbka 3cm

dĺžka popruhu 105cm (s možnosťou predĺženia alebo skrátenia)


Máte otázky ohľadom vrátenia alebo výmeny tovaru? Tu nájdete odpovede.


Hovädzia koža Bycast

štiepenka s tenkým polyuretánovým filmom na svojom povrchu (PU - laminovanie). Povrch z PU spôsobuje, že táto useň nie je citlivá na vsakovanie tekutín a ľahko sa udržiava. Obmedzený prístup vlhkosti nezmäkčuje jej povrch a predchádza tak pretrhnutiu. Treba však dávať pozor, aby vnútorná strana kože neprišla do kontaktu s niektorými druhmi chemikálií a rozúšťadiel, ktoré sú obsiahnuté najmä v niektorých druhoch kozmetických prípravkov.

Čistenie a údržba

Keďže je koža pre vyššiu odolnosť povrchovo upravená, neodporúčame ju impregnovať, alebo ošetrovať chemickými prípravkami. Na čistenie použite handričku navlhčenú čistou vodou.

Viac informácií
ZnačkaAmmyla
Farbapestrofarebná
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:KOŽENÁ KABELKA MINIME JOY DOODLE | AMMYLA
Vaše hodnotenie
podobné produkty