KRYT NA MOBIL TRI SLOVÁ | PEKNE KRÁSNE

SKU
SKU1000126-1
žiaden
Do konca mája všetky kryty v ZĽAVE -20%
Na sklade
Zostáva len %1
Znížená cena 23,20 € Bežná cena 29,00 €

Hlavne aby dobre bolo

Keď chceš toho toľko povedať a už nemáš slov. Keď vieš, že sa napäté mlčanie považuje za pasívnu agresivitu, ale nechceš kričať. Keď už vyhľadávaš motivačné citáty a akékoľvek iné zhýralé pohladenie po situáciou dokaličenej duši. Keď si sa tak spoznal/a, že sa až nespoznávaš a samému/samej si kúsok vadíš. Keď si pri pohľade na padajúcu hviezdu praješ pokoj svätý a biely rožok s 20 dkg. toxickej pozitivity v tégliku. Keď vieš, že takto sa to všetko "dopsejmatere" nerobí, no čo narobíš... No... hlavne nech nie je horšie, hlavne, aby aj vtedy dobre bolo. Povedz to krytom, ušetríš si energiu... tá sa vždy zíde.

Všetky kryty, ktoré ponúkame, sú vyrábané na Slovensku, ručne s pomocou unikátnej technológie. Kryt sa vždy vyrába až po prijatí konkrétnej objednávky, čiže váš kryt bol naozaj robený len a len pre vás. Pokrývače sa vyrábajú v Bratislave. Žiadna Čína, žiadne dzeci (ak nerátame tie, ktoré sa nám tu občas motajú pod nohami). Sme šťastní zo všetkých pozitívnych ohlasov, že kryty su nielen krásne, ale naozaj chválite aj vysokú kvalitu! O to nám presne išlo!

Zároveň to znamená že dodacia doba pri tomto produkte je ca. 3-5 pracovných dní!

*Pozor! Kryt sa nesnažte rozbíjať kladivom, nehádžte ho o zem. Je to tiež len vec. Kryt nie je nerozbitný. Kryt chráni telefón pri páde, najlepšie ako vie, čo však neznamená, že si na telefón nemáte dávať pozor. Vo veľkej väčšine prípadov našim krytom ďakujeme, že položia život za drahý telefón.

Každý pád váš kryt môže prasknúť/zlomiť sa. Znamená to, že si svoje poslanie zodpovedne plní a ochránil Váš telefón. Pokiaľ je váš telefón veľmi padavý, odporúčame jednoznačne verziu tough.

Viac informácií
ZnačkaPekne krásne
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:KRYT NA MOBIL TRI SLOVÁ | PEKNE KRÁSNE
Vaše hodnotenie