UNISEX TRIČKO PIUKO (KRÁTKY RUKÁV + NÁŠIVKA) | KOLÁČOVÁ

SKU
UNISEX TRIČKO PIUKO (KRÁTKY RUKÁV + NÁŠIVKA) | KOLÁČOVÁ
žiaden
Originálna tvorba originálnej autorky. Vtipné kúsky z dielne Kristíny Tormovej. Všetky tričká sú vyrábané podľa ručne maľovaného vzoru. Každý kus Koláčového trička tak nesie autorkin originálny výtvarný rukopis.
Vypredané
Zostáva len %1

Tak vám pravdu poviem. Môj manžel, ktorý má produkčne na starosti našu tričkovú firmičku, mi do nápadov nehovorí. Ak mi niekedy niečo povie, väčšinou sa urazím, a niekedy aj nenápadne. Niekedy môj fór a obsah brutálne filozofického nápisu postavenom na kvantovej fyzike a ruskej literatúre 19.storočia, nepochopí... vtedy sa urážam aj nápadne. A aj keď je jeho hlavosvet iný ako môj, prosto mi verí. Že je ten nápad dobrý. Aj keď si to nemyslí. A ja verím jemu. Že tá produkcia trička dobre dopadne. A tak si veríme navzájom. A raz mi povedal: “Dajme na tričko že pivko.” A ja sa, dvíhajúc zrak od brutálne filozofického nápadu postavenom na kvantovej fyzike a ruskej literatúre 19.storočia, pýtam: “Prosím?” “Normálne že pivko. Pre mužov tričko.” A tak je tu. V spracovaní “PIUKO” - tričková potreba môjho manžela, nápad, o ktorom si nemyslím, že je dobrý, ale zároveň je geniálny. Tumáte. piuko, páni, odtoho pána,čo tak neznášal pásiky, no miloval Koláčovú. Ten, čo teraz tak rád nosí pásikavé tričká a stal sa principálom našej rodiny. Piuko. Nech sa páči. Ako málo niekedy stačí. Nazdravie. 

PS: Týmto tričkom nenabádame k alkoholu. 


 veľkostnú tabuľku nájdete medzi obrázkami

  • tričko je vyrobené v Portugalsku, nášivka sme vyrobili a na tričko aplikovali na Slovensku
  • 100% bavlna
  • Zrážanlivosť materiálu do 5%

POZOR! Aplikácia nášivky prebieha až po prijatí objednávky. Vytvrdnutie nažehľovaného spoja vyžaduje čas 48 hodín. Objednávka pre preto expedovaná do ca. 5 pracovných dní.

Viac informácií
ZnačkaKoláčová
Farbamodrá
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:UNISEX TRIČKO PIUKO (KRÁTKY RUKÁV + NÁŠIVKA) | KOLÁČOVÁ
Vaše hodnotenie