KRYT NA MOBIL TROLLOLO | ONAQUE

SKU
KRYT TROLLOLO | ONAQUE
žiaden
Do konca mája všetky kryty v ZĽAVE -20%
Na sklade
Zostáva len %1
Znížená cena 23,20 € Bežná cena 29,00 €

Jerguš Trol z Krupiny bol uznávaný automechanik. Okrem toho bol aj amatérsky operný spevák a svoj talent predvádzal v kultúrnych domoch po celom okrese. Zapojil sa aj do speváckej súťaže Slovensko má talent, kde obsadil krásne 13. miesto. Zaspieval svoju áriu Trololol, ktorú zložil na počesť boja proti internetovým trollom. Po odvysielaní jeho spevu sa stal okamžite miláčkom internetu a odvtedy vypredáva jeden kulturák za druhým.

Všetky kryty, ktoré ponúkame, sú vyrábané na Slovensku, ručne s pomocou unikátnej technológie. Kryt sa vždy vyrába až po prijatí konkrétnej objednávky, čiže váš kryt bol naozaj robený len a len pre vás. Pokrývače sa vyrábajú v Bratislave. Žiadna Čína, žiadne dzeci (ak nerátame tie, ktoré sa nám tu občas motajú pod nohami). Sme šťastní zo všetkých pozitívnych ohlasov, že kryty su nielen krásne, ale naozaj chválite aj vysokú kvalitu! O to nám presne išlo!

Zároveň to znamená že dodacia doba pri tomto produkte je ca. 3-5 pracovných dní!

*Pozor! Kryt sa nesnažte rozbíjať kladivom, nehádžte ho o zem. Je to tiež len vec. Kryt nie je nerozbitný. Kryt chráni telefón pri páde, najlepšie ako vie, čo však neznamená, že si na telefón nemáte dávať pozor. Vo veľkej väčšine prípadov našim krytom ďakujeme, že položia život za drahý telefón.

Každý pád váš kryt môže prasknúť/zlomiť sa. Znamená to, že si svoje poslanie zodpovedne plní a ochránil Váš telefón. Pokiaľ je váš telefón veľmi padavý, odporúčame jednoznačne verziu tough.

Viac informácií
ZnačkaOnaque - kryty na mobil
Write Your Own Review
Ohodnoťte nás aj VY:KRYT NA MOBIL TROLLOLO | ONAQUE
Vaše hodnotenie